برترین رتبه فروش برای دومین سال متوالی به سیباموتور رسید - گروه بهمن

برترین رتبه فروش برای دومین سال متوالی به سیباموتور رسید

برترین رتبه فروش برای دومین سال متوالی به سیباموتور رسید


شرکت سیبا موتور بهترین نماینده فروش محصولات FAW در جهان شد. هر سال بهترین نمایندگان فروش و خدمات پس از فروش FAW در شهر چنگدو چین دعوت و بهترین نمایندگان هر بخش معرفی می‌شوند.

این مراسم با حضور نمایندگان شرکت FAW از 70کشور دنیا در شهر چنگدو برگزار شد و حسین خضری مدیرعامل سیباموتور به عنوان نماینده این شرکت با ثبت رکورد فروش 1220دستگاه، جایزه برترین فروشنده در سال گذشته را برای دومین سال متوالی با اختلاف بسیار زیادی نسبت به رتبه دوم دریافت کرد.

در این مراسم خضری، مدیرعامل شرکت سیباموتور هم با اشاره به موفقیت این شرکت در بازاریابی و فروش محصولات مختلف FAW گفت: بسیار خوشحال هستیم که توانستیم برای دومین سال بهترین فروش را در بین تمام نماینده‌ها تجربه کنیم و این با پشتکار، انتخاب مناسب محصولات،  بازاریابی هوشمندانه و خدمات پس از فروش مناسب بدست آمده است.
مدیرعامل سیبا موتور همچنین خبر از افزایش محصولات این شرکت داد و گفت: کامیون باری و کامیونت 8 تن این شرکت هم سال آینده وارد بازار خواهد شد.

مدیرعامل شرکت سیباموتور در حاشیه این مراسم گفت: برنامه‌های شرکت سیباموتور برای پیشرفت هر چه بیشتر در بازار خودروهای تجاری از چند سال پیش آغاز شد و بعد از خرید سهام این شرکت از سوی سهامداران جدید سرعت بیشتری نیز پیدا کرد.

 خضری با بیان اینکه سیباموتور هم اکنون بعد از سایپا دیزل بیشترین سهم را در بازار خودر‌های تجاری دارد گفت: حمایت از تولید و از سوی دیگر تولید محصولات باکیفیت به عنوان هدف اصلی سهامداران جدید گروه بهمن و سیباموتور در دستور کار این شرکت قرار دارد.
وی سهم سیباموتور از بازار خودروهای تجاری را ٢٧.١١ درصد اعلام کرد و گفت: کیفیت بالای محصولات FAW در کنار خدمات پس از فروش این شرکت موجب شده است سیباموتور جوان بتواند طی این مدت کوتاه سهم بیشتری از محصولات رقیب خود که اکثرا اروپایی نیز هستند کسب کند.
 مدیرعامل سیباموتور قیمت گذاری مناسب و خدمات پس از فروش را به عنوان اصلی ترین دلیل موفقیت این شرکت اعلام کرد و افزود: سیباموتور هم اکنون با ١٩ نماینده فروش و خدمات پس از فروش  مشغول به فعالیت است.

به گفته خضری شرکت سیباموتور در راستای استفاده از ظرفیتهای تولیدی داخلی محصولات خود را با 30درصد داخلی سازی تولید می کند و بر اساس برنامه این عدد به 40 درصد خواهد رسید. همچنین FAW  در سال 2016رکود صادرات 71000 دستگاه کامیون و کامیونت را به نام خود ثبت کرده است.
گفتنی است شرکت FAW چین 51 نماینده خارجی دارد که از این تعداد 40 نماینده توزیع کننده هستند و 11 نماینده دیگر از جمله سیبا موتور تولید کننده محصولات این شرکت محسوب می شوند. ضمن اینکه FAW در سال 2016رکود صادرات 71000 دستگاه کامیون و کامیونت را به نام خود ثبت کرده است. همچنین در این مراسم که با حضور تمام نمایندگان FAW در سراسر جهان برگزار می‌شود، به صورت نمادین کت قرمز رنگ ویژه‌ای بر تن مدیرعامل بهترین شرکت در بخش فروش و خدمات پس از فروش می‌شود که امسال هم مانند سال گذشته، سیباموتور توانست کت و نماد بهترین نماینده فروش این شرکت را برای خود نگه دارد.

تصاویر بیشتر ...