بهمن‌دیزل بر صدر خدمات فروش خودروسازان تجاری - گروه بهمن

بهمن‌دیزل بر صدر خدمات فروش خودروسازان تجاری

mirhakimazar95

میرحکیم حسینی: تاکید سهامداران جدید بهمن بر رشد کیفیت خدمات فروش

مدیرعامل شرکت بهمن‌دیزل معتقد است نگاه مشتری‌مدار سهام‌داران جدید گروه بهمن در کنار برنامه‌ریزی بلند مدت،  موجب شده است تا بهمن‌دیزل امروز در بخش خدمات فروش به‌عنوان موفق‌ترین شرکت در حوزه خودروهای تجاری معرفی شود.

میرحکیم حسینی افزود: بر اساس ارزیابی 3 ماهه دوم سال 95، شرکت بهمن‌دیزل با کسب امتیاز 640، رتبه نخست رضایت‌مندی کل مشتریان در حوزه خدمات فروش خودروهای تجاری کشور را به خود اختصاص داد که از رشد 7 درصدی نسبت به دوره قبل  حکایت دارد. او با تأکید بر اینکه سهام‌داران جدید مشتری‌مداری را به‌ عنوان یکی از ارزش‌های سازمانی برای تمامی شرکت‌های گروه در نظر گرفته‌اند گفت:  شرکت بهمن‌دیزل در راستای این هدف و کسب رضایت حداکثری مشتریان، برنامه‌های مدونی را هدف‌گذاری کرده، ضمن اینکه در بخش‌هایی که ضعف‌هایی نیز وجود داشته، اقدامات اصلاحی انجام داده است.

مدیرعامل شرکت بهمن‌دیزل همچنین با اشاره به اینکه تحویل به‌موقع خودروهای تجاری به دلیل تأثیر مستقیم بر کسب و کار خریداران از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، گفت: مدیریت و کارکنان این شرکت تمام تلاش خود را برای تحویل به‌موقع محصولات این شرکت به‌تمامی خریداران به کار گرفته‌اند، موضوعی که تأثیر شایانی بر رشد رضایت فروش بر خریداران محصولات بهمن دیزل داشته است.

حسینی همچنین با اشاره به افزایش حدود 20 درصدی نرخ برابری ین ژاپن در برابر دلار در چند ماه گذشته و تأثیر ریالی مستقیم آن بر قیمت تمام‌شده محصولات این شرکت نیز گفت: با این ‌وجود تمام تلاش خود را به کار بسته‌ایم تا این افزایش قیمت کمترین میزان تأثیر بر قیمت خودرو را داشته باشد. لازم به ذکر است در ارزیابی شرکتISQI، چهار شاخص « اطلاع‌رسانی و پاسخگویی»، «توجه به خواسته مشتری»، «هزینه و زمان صرف شده» و «تحویل به‌موقع خودرو»  مورد ارزیابی و نظرسنجی قرارگرفته است که شرکت بهمن‌دیزل با کسب 640 امتیاز موفق به کسب رتبه نخست شده است.