سیباموتور موفق به کسب رتبه دوم رضایمندی مشتریان در حوزه فروش خودروهای تجاری شد - گروه بهمن

سیباموتور موفق به کسب رتبه دوم رضایمندی مشتریان در حوزه فروش خودروهای تجاری شد

khezriazar95

در جدیدترین ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، "شرکت سیباموتور " موفق به کسب رتبه دوم رضایت مشتریان در حوزه خدمات فروش خودروهای تجاری گردید.

مدیرعامل شرکت سیباموتور با اعلام این خبر اظهار داشت: براساس آخرین گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد "شرکت سیباموتور" با کسب 622 امتیاز، رتبه دوم رضایت‌مندی کل مشتریان در حوزه خدمات فروش خودروهای تجاری را کسب کرده است که نسبت به دوره مشابه پنج درصد رشد را نشان می‌دهد.

حسین خضری با اشاره به اینکه نتایج این ارزیابی مربوط به سه ماهه پایانی سال 94 تا پایان شش ماهه اول سال 95 می‌باشد، افزود: میزان رضایت مشتریان از خدمات فروش خودروها، با بهره‌گیری از شاخص‌های چهارگانه «اطلاع‌رسانی و پاسخگویی»، «توجه به خواسته مشتری»، «هزینه و زمان صرف‌شده» و «کیفیت تحویل خودرو» از دیدگاه مشتریان، توسط شرکت ISQI انجام شده است که شرکت سیباموتور در زیر شاخص‌های «اطلاع رسانی و پاسخگویی» و «توجه به خواسته مشتری» رتبه اول را کسب نموده است.

وی تمایز و برتری در کیفیت عملیات فروش و خدمات پس از فروش را مهم‌ترین راهبرد شرکت سیباموتور در کسب رضایت مشتریان اعلام کرد و گفت: شرکت سیباموتور در راستای این راهبرد، اقدامات موثری را در دستور کار خود قرار داده که مهم‌ترین آنها شامل ارائه محصول متنوع با قیمت و کیفیت متناسب با نیاز مشتریان، تحویل به موقع، تنوع روش‌های فروش و ایجاد شبکه فروش و خدمات پس از فروش موثر می‌باشد. وی با توجه به انتقال مالکیتی گروه بهمن به‌عنوان سهامدار اصلی شرکت سیبا موتور به بخش خصوصی،  سیاست و راهبرد مذکور بویژه رویکرد مشتری‌مداری را مورد تاکید سهامداران و تیم مدیریتی جدید گروه بهمن و این شرکت عنوان کرد.

حسین خضری با توضیحی درباره اقدامات شرکت در جلب رضایت مشتریان از ارائه سرویس دوره‌ای سالیانه رایگان این شرکت به مدت یک ماه برای سومین سال پیاپی خبر داد و گفت: به منظور کسب رضایت واقعی مشتریان خودروهای شرکت سیبا موتور هر سال به مدت یک ماه از سرویس دوره‌ای رایگان بهره‌مند می‌شوند. به گفته وی این سرویس رایگان یک ماهه شامل بازدید فنی، رفع ایرادات احتمالی، تعویض روغن، فیلتر و همچنین ارائه برخی اقلام پر مصرف به صورت رایگان به مشتریان است.

وی تصریح کرد: شرکت سیباموتور با ارائه محصول با کیفیت همراه با روش‌های متنوع فروش از جمله فروش نقدی، فروش اعتباری و اعتباری- لیزینگی و تحویل به موقع محصول به‌مشتریان موفق گردیده رضایت نسبی مشتریان را کسب نماید.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر بیش از 30 درصد بازار تولید خودروهای کشنده کشور در اختیار شرکت سیباموتور است افزود: خوشبختانه در اولین دوره ارزیابی کیفی محصولات شرکت سیباموتور که توسط شرکت بازرسی کیفیت ایران انجام گرفت و نتایج آن در ماه جاری اعلام شد کامیونت  FAW شرکت سیباموتور موفق به کسب رتبه دوم کیفی در گروه خودروهای نیمه سنگین گردید. وی گفت:  کامیونت FAW  محصول جدید شرکت سیبا موتور در سال جاری است که  به بازار عرضه گردیده و طی دوره مذکور مورد ارزیابی کیفی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران قرار گرفته است.

به گفته حسین خضری شرکت سیباموتور به عنوان زیر مجموعه گروه بهمن، حدود پنج سال است که نمایندگی خودروهای نیمه سنگین و سنگین شرکت FAW را در کشور برعهده دارد. شرکت FAW، برترین و اولین شرکت در حوزه‌های خودروهای تجاری در کشور چین محسوب می‌شود به طوری که سطح کیفی محصولات این شرکت در رده بسیار بالایی قرار دارد.