نشان عالی برترین مدیریت در طراحی و تولید خودرو به بهمن دیزل رسید - گروه بهمن

نشان عالی برترین مدیریت در طراحی و تولید خودرو به بهمن دیزل رسید

hamlonaghl

در سومین اجلاس مشترک توسعه کیفیت حمل و نقل، ساختمان، راه و شهرسازی صورت گرفت:

نشان عالی برترین مدیریت در طراحی و تولید خودرو به بهمن دیزل رسید

همزمان با هفته حمل و نقل، سومین اجلاس مشترک توسعه کیفیت حمل و نقل، ساختمان، راه و شهرسازی با رویکرد افزایش بهره‌وری در حوزه تعاون و بخش خصوصی با حضور متخصصان و مدیران مجموعه‌های مختلف از سراسر کشور ۲۲ آذر ۱۳۹۵ در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد.

شرکت بهمن دیزل به عنوان یکی از برگزیدگان این اجلاس موفق به دریافت نشان عالی برترین مدیریت در طراحی و تولید خودرو، نشان ملی رعایت استانداردهای تولید خودرو، و استاندارد  Customer Choice Award In Automobile Industry  گردید.

در این همایش سخنرانانی از سازمان‌های مختلف از جمله مظاهریان معاون امور مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی، موسوی لارگانی نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی،  کلانتری معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و فعالان در حوزه‌های مسکن و شهرسازی مباحث مهم کیفیت را در حوزه‌های حمل و نقل، ساختمان و شهرسازی تشریح کردند.

گفتنی است در این همایش که با همکاری وزارت راه و شهرسازی، اتاق تعاون ایران، دبیرخانه توسعه صنایع ملی ایران، راه‌آهن جمهوری‌اسلامی ایران، شرکت توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل کشور، شرکت فرودگاه‌های هوایی ایران، سازمان نظام‌مهندسی ساختمان کشور و انجمن صنفی کارفرمایی انبوه‌سازان مسکن و ساختمان استان تهران برگزار شد از سازمان‌ها و شرکت‌های برتر با اهدا لوح سپاس، تقدیر به عمل آمد.