نمایندگان گروه بهمن گردهم آمدند | گروه بهمن

نمایندگان گروه بهمن گردهم آمدند

  • تاريخ انتشار : دوشنبه 25 اردیبهشت 1396
نمایندگان گروه بهمن گردهم آمدند

طبق برنامه سالانه شرکت بهمن موتور، امسال نیز در تاریخ  24 اردیبهشت همایش سالانه این شرکت برگزار گردید. اما این بار همایش رنگ‌و بوی دیگری داشت چرا که درکنار شرکت بهمن موتور، شرکت‌های بهمن دیزل و سیبا موتور نیز به عنوان دو شرکت بزرگ دیگر گروه بهمن در این گردهمایی حضور داشتند.
در ابتدای این برنامه مدیران عامل هرسه شرکت همراه با مدیرعامل گروه بهمن جناب آقای پورزرین مطالبی را در خصوص وضعیت فعلی و برنامه‌های آتی شرکت‌ها در سال جدید بیان کردند. مهندس داودزاده مدیریت عامل شرکت بهمن موتور در این مراسم، پیرامون فروش کاپرا2 محصول جدید شرکت بهمن موتور، مزدا3 با امکانات جدیدو وانت کارا2000 و افزایش تولید این محصولات صحبت کردند. وی همچنین از محصولات جدید آتی این شرکت نیز در سال جدید خبردادند. داودزاده در ادامه عنوان کرد: افزایش سهم بازار، کیفیت، خدمات و رضایت از جمله مفاهیم بنیادی است که در صدد هستیم تا جهت براورده شدن این مهم تلاش کنیم.
در ادامه این مراسم به یکی از برنامه‌های خیریه‌ی بهمن موتور که از چندی پیش در حال انجام است پرداخته شد، کمک به بیمارستان کودکان سرطانی محک یکی از بزرگترین پروژه های خیریه شرکت بهمن موتور می‌باشد که در این طرح شرکت بهمن موتور و بهمن دیزل مبلغ 2 میلیارد تومان را برای ایجاد بانک سلول‌های بنیادی طی یک سال  به موسسه محک پرداخت  می‌کنند.
در ادامه همایش سالانه گروه بهمن، شرکت بهمن موتور به قید قرعه به 5 نفر از مشتریان خوش شانسی که خودروی آسا B50F را طی مدت زمان مشخصی خریداری نموده بودند،  سفر یک هفته‌ای به چین را اهدا کرد. شایان ذکر است این قرعه کشی در جمع حضار صورت گرفت.
همچنین در این مراسم، دوره‌ای کوتاه پیرامون مسائل فروش و بازاریابی جهت ارتقاء دانش نمایندگان برگزار شد که با استقبال خوبی از سوی نمایندگان همراه بود.
اما، هدف اصلی این گردهمایی تجلیل و قدردانی از نمایندگان برتر فروش و خدمات پس از فروش شرکت‌های گروه بهمن بود که در ادامه این مراسم به نفرات اول تا سوم فروش و خدمات هر شرکت جوایز نفیسی اهداء گردید. پس از اهدای جوائز، نمایندگان از خودروهای فعلی و آتی شرکت بازدیدکردند.
در این همایش، کلیه نمایندگان از سرتاسر کشور دورهم جمع شدند تا از نزدیک با مسئولین و مدیران شرکت دیداری داشته باشند و با ارائه نظرات و پیشنهادات سازنده خود، شرکت را در تولید و فروش محصولات باکیفیت‌تر و خدمات متمایز‌تر یاری دهند.

تصاویر بیشتر...