گردهمایی مشتریان کامیونت‌های ایسوزو با پیمایش بیش از یک میلیون کیلومتر - گروه بهمن

گردهمایی مشتریان کامیونت‌های ایسوزو با پیمایش بیش از یک میلیون کیلومتر

گردهمایی مشتریان کامیونت‌های ایسوزو با پیمایش بیش از یک میلیون کیلومتر

گردهمایی مشتریان کامیونت‌های ایسوزو با پیمایش بیش از یک میلیون کیلومتر پنجشنبه 5 اسفند ماه در محل هتل المپیک تهران برگزار شد.
در این مراسم که با حضور مهندس منجی رئیس هیات مدیره گروه بهمن، مهندس ضرابیان عضو هیات مدیره گروه بهمن،مهندس میرحکیم حسینی مدیر عامل شرکت بهمن دیزل، گودا مدیر کل بخش بین المللی فروش ایسوزو و جمعی از مدیران ارشد گروه بهمن، مشتریان و نمایندگان شرکت بهمن دیزل برگزار شد، مدیرعامل شرکت بهمن دیزل، تولید محصولات با کیفیت و ارائه خدمات مناسب و رضایت بخش به مشتریان را بخش مهمی از سیاست گروه بهمن در سنوات گذشته اعلام کرد و گفت: انتخاب برند و محصولات در گروه بهمن نیز بر اساس همین سیاست شکل گرفته و بسیار خوشحالیم که امروز سهامداران جدید گروه نیز بر چنین سیاستی تاکید دارند.
میرحکیم حسینی ضمن تاکید بر سیاست سهامداران جدید گروه بهمن افزود: امید است در راستای چنین سیاستی، شرایط بهتری برای ارائه خدمات پس از فروش در گروه بهمن به خصوص محصولات ایسوزو فراهم شود تا مشتریان دغدغه ای در این ارتباط نداشته باشند.
وی همچنین نقش آفرینی در زنجیره ارزش مشتریان را یکی دیگر از سیاست گروه بهمن عنوان کرد و اظهار داشت: شرکت بهمن دیزل تلاش می‌کند تا با ایجاد اطمینان و اعتماد در مشتریان، در زنجیره ارزش مشتریان نقش مهمی را ایفا نماید.
وی در ادامه با توجه به برگزاری گردهمایی مشتریان کامیونت‌های ایسوزو شرکت بهمن دیزل،افزود: افتخار می‌کنیم که در جمع مشتریان ما کسانی حضور دارند که جزء مشتریان وفادار شرکت بهمن دیزل محسوب می‌شوند.
مدیرعامل شرکت بهمن دیزل همچنین ضمن اشاره به تردد 75 هزار دستگاه از کامیونت‌های ایسوزو در جاده‌های کشور، تاکید کرد: آنچه که موجب برگزاری این همایش گردید حاصل عرضه با کیفیت‌ترین، کم هزینه‌ترین و همچنین کم استهلاک‌ترین کامیونت‌های ایسوزو است که البته ادعا نیست بلکه واقعیتی است که بخش زیادی از مشتریان چنین واقعیتی را لمس کردند هر چند نمی‌توان در این جریان، نقش مشتری در سرویس و نگهداری به موقع و مطلوب را در این محصول را نادیده گرفت.
به گفته میرحکیم حسینی در حال حاضر محصولاتی از شرکت بهمن دیزل در جاده‌های کشور تردد دارند که با وجود کارکرد بیش از یک میلیون کیلومتر تاکنون هیچ گونه تعمیرات اساسی بر روی آنها انجام نشده است.
وی افزود: صرف هزینه‌ای که امروز در خودر‌های کار و تجاری بسیار ارزشمند است،اطمینان خاطر از محصول و عدم وجود دغدغه توسط مشتریان است.
در ادامه این مراسم از تعدادی از مشتریان برتر و مالکان کامیونت‌های ایسوزو با پیمایش بیش از یک میلیون کیلومتر با اهدا لوح  سپاس قدردانی گردید.
 
 
محصول جدید ایسوزو به زودی به بازار عرضه می‌شود

 مدیر فروش منطقه‌ای ایسوزو ژاپن، از عرضه محصول جدید 26 تن این شرکت در آینده نزدیک به بازار ایران خبر داد و گفت: در حال حاضر بیش از 70 درصد از سهم بازار کامیونت در ایران به محصولات گروه بهمن اختصاص دارد.
گودا در مراسم گردهمایی مشتریان کامیونت‌های ایسوزو با پیمایش بیش از یک میلیون کیلومتر با اشاره به فروش محصولات این شرکت در 100 کشور جهان اظهار داشت: شرکت ایسوزو هم اکنون در 36 کشور جهان از جمله ایران خط تولید دارد و در بیش از 40 کشور رتبه اول بازار را به خود اختصاص داده است.
وی با اشاره به اینکه با پیمایش بیش از 8 هزار کیلومتر به گردهمایی مشتریان کامیونت‌های ایسوزو با پیمایش بیش از یک میلیون کیلومتر آمده است، تصریح کرد:  برگزاری چنین گردهمایی هر چند موفقیت خوبی است اما قطعا این مساله تنها حاصل کیفیت محصول نیست بلکه خدمات پس از فروش خوب شرکت بهمن دیزل نیز در این زمینه نقش موثری داشته است.
وی در ادامه ضمن اشاره به تاریخچه تاسیس شرکت ایسوزو و اغاز همکاری این شرکت با گروه بهمن گفت: شرکت ایسوزو که امسال جشن 80 سالگی فعالیت خود را برگزار می‌کند در سال 2002 همکاری خود را با گروه بهمن آغاز نمود به طوری که تاکنون 75 هزار دستگاه از محصولات ایسوزو در بازار ایران عرضه شده و به زودی جشن فروش 80 هزار محصول ایسوزو به ایران را خواهیم گرفت.
مدیر فروش منطقه ای ایسوزو با تاکید بر سهم70 درصدی محصولات گروه بهمن در بازار کامیونت در ایران، افزود: در حال حاضر رهبری بازار در این سگمنت از محصول در اختیار شرکت بهمن دیزل است.
گودا همچنین خطاب به مشتریان گروه بهمن و شرکت بهمن دیزل گفت: شرکت ایسوزو به همراه گروه بهمن این تعهد را دارند که خدمات خوبشان را به مشتریان ارائه نموده و رضایت مشتریان را حاصل نمایند.
گفتنی است در این مراسم به تعدادی از مالکان کامیونت‌های ایسوزو که بیش از یک میلیون کیلومترپیمایش داشتند، لوح یادبود اهدا شد.

تصاویر بیشتر ...