B30 در نمایشگاه خودرو مشهد رونمايي شد - گروه بهمن

B30 در نمایشگاه خودرو مشهد رونمايي شد

B30 در نمایشگاه خودرو مشهد رونمايي شد

عصر روز 16 مرداد و همزمان با اولین روز نمایشگاه خودرو مشهد، B30 گروه بهمن با حضور جمعی از مدیران گروه بهمن، خبرنگاران و بازدیدکنندگان در نمایشگاه خودرو مشهد رونمایی شد.
براساس این گزارش شرکت بهمن موتور قیمت این خودرو را  58 میلیون و 367 هزار و 200 تومان اعلام کرد. گفتنی است پیش فروش بسترن B30 از 16 مرداد 96 با پیش پرداخت 20 میلیون تومان شروع  و سود مشارکت 18 درصد و سود انصراف 16 درصد برای متقاضیان در نظر گرفته شد. همچنین زمان تحویل این خودرو مهر الی آذر سال جاری اعلام شده است.
خودروی B30 یک سدان شهری با طراحی زیبا همراه با امکانات ایمنی و رفاهی و از طراحی قابل قبولی برخوردار است. این خودرو محصول جدید شرکت FAW می‌باشد که از سال 2015 وارد بازار چین شده و موفق به کسب گواهینامه سطح استاندارد ایمنی ۵ ستاره C-NCAP شده است. این محصول بر روي يكي از پلتفرم‌هاي مربوط به شرکت فولکس واگن(Bora)  شكل گرفته است و از نکات مورد توجه این پلتفرم، تولید مدل موفق و محبوب فولکس واگن JETTA (نسخه سدان فولکس واگن گلف) میباشد. فضاي داخلي اين خودرو بسيار زيبا و مناسب بوده و زيبايي و راحتي را براي سرنشينان به ارمغان آورده است  و با حجم صندوق ٤٨٠ ليتر به معناي واقعي یک خودروي خانوادگی محسوب مي‌شود.
ساختار بدنه خودرو از استحكام بسيار بالايي برخوردار است و مي‌تواند ضربه را به طور قابل توجهي جذب كرده و ايمني سرنشينان را تامين كند.
 B30 با بهره گیری از بهترین شرکت‌های فعال در دنیای خودرو از جمله شرکت آیسین  ژاپن اقدام به تولید خودرویی 1.6 لیتری با گیربکس اتوماتیک کرده است. این خودرو که در تست‌های جاده‌ای با طی کردن مسافتی بیش از 3 میلیون کیلومتری موفق به پاس کردن 516 تست عملکردی با موفقیت شده است از آلیاژ خاصی در ساخت بدنه تقویت شده ی خود بهره برده است که با جذب ضربات ناشی از تصادفات، 5 ستاره ایمنی را برای این خودرو به ارمغان آورده است.
B30 از امکانات و آپشن‌های مناسبی همچون نمایشگر لمسی ۷اینچی، سیستم رهیاب (GPS)، پشتیبانی از دوربین دید عقب، کنترل مالتی مدیا با استفاده از کلید‌های روی فرمان خودرو، کروز کنترل، فرمان برقی و سانروف بهره‌مند است.

تصاویر بیشتر...