افتتاح نمایندگی خدمات پس از فروش گروه بهمن در تهران | گروه بهمن

افتتاح نمایندگی خدمات پس از فروش گروه بهمن در تهران

  • تاريخ انتشار : شنبه 4 شهریور 1391
افتتاح نمایندگی خدمات پس از فروش گروه بهمن در تهران

به‌منظور توسعه‌ي كمي شبكه‌ي نمایندگی‌هاي مجاز فروش و خدمات پس از فروش در سطح استان، نمايندگي خدمات پس از فروش گروه بهمن در منطقه‌ي سعادت‌آباد با صاحب امتيازي آقاي علي داودي در تاریخ 19/4/91  افتتاح شد. در این مراسم آقای سروش مدیرعامل گروه بهمن، مدیران ستاد گروه، شرکت مزدایدک و شرکت‌های تابعه حضور داشتند. این نمایندگی در زمینی به مساحت 1500 متر مربع شامل بخش تعمیرگاه، نمایشگاه و فروشگاه و قسمت اداری قرار گرفته است و  15 نفر کارمند دارد. گفتني است آقاي داودي از سال 1389 نماينده‌ي فروش گروه بهمن است.

مهندس سروش مدیرعامل گروه بهمن ضمن تشکر از زحمات آقای داودی و همکارانش برای افتتاح این نمایندگی، به اهمیت استراتژي فروش و خدمات پس از فروش به‌ويژه در كالاهاي بادوام در دنیای امروز صنعت اشاره کرد.

مدیرعامل گروه بهمن افزایش رشد تولید سالانه‌ي خودرو در ایران و خودروهاي وارداتي را از دلایل مهم بالارفتن رقابت در این حوزه دانست و افزود گروه بهمن براي افزايش سهم بازار و ماندن در اين رقابت، در حوزه‌هاي خودروهاي سواري و تجاري و با درنظرگرفتن شاخص‌هايي نظير نياز و كشش بازار، قيمت و كيفيت، تصميم به توسعه‌ي محصول گرفته است و در همين راستا با استفاده از تمام ظرفيت شركت‌هاي تابعه‌اش از جمله بهمن موتور و بهمن ديزل امسال محصولات جديدي عرضه خواهد كرد.

مدیرعامل گروه بهمن در پایان به اهمیت نقش نمايندگي‌ها در جذب مشتري و مدیریت ارتباط با مشتری اشاره کرد و آن را لازمه‌ی موفقیت نمایندگی‌ها دانست و برای آقای داودي و همکارانش آرزوی موفقیت کرد.

پس از وی، آقاي داودي مدیر نمايندگي ضمن تشكر از حضور مديرعامل گروه بهمن و ديگر مديران گروه، گزارش مختصري درباره‌ي هزينه‌ها و فعاليت‌هاي انجام‌شده در نمايندگي داد و در پايان از تمامي مديران و كاركنان گروه به‌ويژه شركت مزدايدك تشكر كرد كه با برخورد مناسب و انگيزه‌دادن شرايط را براي پيشرفت نمايندگي‌ها مهيا مي‌كنند.