حضور پر رنگ گروه بهمن در رزمایش ترافیک نوروز 98 | گروه بهمن

حضور پر رنگ گروه بهمن در رزمایش ترافیک نوروز 98

  • تاريخ انتشار : چهارشنبه 22 اسفند 1397
حضور پر رنگ گروه بهمن در رزمایش ترافیک نوروز 98

رزمایش بزرگ ترافیک و خدمات سفر نوروز 1398 صبح روز چهارشنبه 22 اسفند با رژه و مانور عملیاتی دستگاه های خدمات رسان جاده ای در ضلع جنوبی حرم مطهر امام راحل برگزار شد.
این رزمایش با هدف نمایش آمادگی، همیاری، توانمندی، ارتقای نظم و انظباط ترافیکی، تامین ایمنی، سلامت سفرهای نوروزی و کاهش سوانح و حوادث رانندگی با شعار « پرهیز از خطر و آرامش در سفر» در ضلع جنوبی حرم امام (ره) انجام شد.
گفتنی است گروه بهمن با محصولاتی چون کشنده Faw، کاپرا و لندمارک با طرح جدید، در این رزمایش حضور پر رنگی داشت.
 همچنین  در این مراسم خودروهای کانون جهانگردی اتومبیلرانی که در ایام نوروز امسال در زمینه ارائه خدمات امدادی با گروه بهمن همکاری خواهند کرد نیز حضور یافتند.
در این رزمایش فرمانده نیروی انتظامی، رییس پلیس راهنمایی و رانندگی، نمایندگان امداد خودرو ، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، اورژانس ، هلال احمر، بیمه ایران، بیمه مرکزی، آموزش و پرورش، پزشکی قانونی، همیاران پلیس، راهداران محله و بازرسان نامحسوس ترافیک نیز حضور داشتند.
در حاشیه این مراسم نمایشگاهی با غرفه هایی شامل دستاوردها و ظرفیت های خدماتی شهدای پلیس راهور، هفت سین پلیس، سازمان تعزیرات حکومتی، سازمان اورژانس، کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، سازمان میراث فرهنگی، سازمان هوا شناسی، راه آهن، سازمان جوانان هلال احمر و سازمان هواپیمایی کشور برپا شده بود.
طرح نوروزی پلیس راهور ناجا از 25 اسفند با آمادگی کامل تمام پرسنل و نیروهای شرکت کننده در این رزمایش آغاز و تا 17 فروردین ماه ادامه خواهد داشت.

تصاویر بیشتر…