حضور گروه بهمن در ششمین جشنواره فرصت‌های شغلی "روشنا" | گروه بهمن

حضور گروه بهمن در ششمین جشنواره فرصت‌های شغلی "روشنا"

  • تاريخ انتشار : دوشنبه 9 اردیبهشت 1398
حضور گروه بهمن در ششمین جشنواره فرصت‌های شغلی

ششمین جشنواره فرصت های شغلی «روشنا» با حضور گروه بهمن، برخی از شرکت های بازرگانی خدماتی و تولیدی و مشارکت تمامی دانشکده‌ها و پژوهشکده‌های دانشگاه علامه طباطبائی در دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه علامه طباطبایی دایر می باشد. 
این جشنواره از 8 تا 10 اردیبهشت ماه با هدف برقراری ارتباط دانشگاه با صنعت و همچنین امکان معرفی فرصت‌های شغلی موجود در بازار کار کشور به دانشجویان و دانش‌آموختگان، با همکاری دانشکده مدیریت و حسابداری و مرکز کارآفرینی و هدایت شغلی دانشگاه علامه طباطبایی در حال برگزاری است.   
گروه بهمن نيز در راستاي همراهي با دانشگاههاي داخلي و معرفي ظرفيت ها و توانمنديهاي فني و آموزشي خود با برپايي غرفه اي در اين جشنواره حضور یافت.  
مهدی گودرزی مدیر مرکز کارآفرینی و هدایت شغلی دانشگاه در این خصوص گفت: دانشگاه علامه طباطبایی به‌عنوان دانشگاه پیشروی کشور در حوزه علوم انسانی و اجتماعی از شش سال قبل در راستای دستیابی به رسالت خود در مسیر ایجاد پیوند با صنعت و جامعه، معرفی دانش‌آموختگان و دانشجویان خود به شرکت‌های برتر ایرانی و کمک به فراهم آوردن بستری برای انتخاب نیروی انسانی موردنیاز صنعت، با فراهم آوردن فضای مناسب برای شرکت‌ها و سازمان‌های برتر کشور در عرصه‌ی کسب‌وکار، امکان تأمین منابع انسانی موردنیاز این مجموعه‌ها را از میان بهترین دانشجویان و دانش‌آموختگان ایجاد کرده است.
به گزارش روابط عمومی گروه بهمن، این جشنواره از تاریخ هشتم اردیبهشت ماه سال جاری به مدت سه روز در محوطه ورودی دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه علامه طباطبایی در حال برگزاری است. دانشجویان و علامه مندان جهت شرکت در این جشنواره می توانند از ساعت 8 الی 17 به غرفه گروه بهمن مراجعه نمایند.

تصاویر بیشتر...