گروه بهمن
مزدا یدک

مزدا یدک

خدمات پس از فروش

شركت مزدايدك به عنوان يكي از شركتهاي تابعه گروه بهمن، در سال 60 تأسيس گرديده و توسط هيئت مديره منتخب گروه و بر اساس اختيارات حاصل از قانون تجارت و ساير قوانين ذيربط راهبري مي‌گردد.

با گذشت بيش از سه دهه فعاليت، مأموريت شركت مزدايدك ايجاد، تجهيز، پشتيباني و توسعه شبكه نمايندگان خدماتي و فروشگاهي جهت ارائه خدمات پس از فروش به خودروهاي توليدي و توزيعي گروه بهمن، همچنين تهيه و توزيع قطعات، لوازم يدكي و تجهيزات جانبي از منابع خارجي و داخلي، تجهيز وعرضه خودروهاي سفارشي و ايجاد صنعت توليد بدون كارخانه با بهره گيري از مزيت‌هاي مديريت برند مي‌باشد.

شركت مزدايدك با تكيه بر ارزشهاي بنيادين، اعتقاد به مديريت يكپارچه دانش و اطلاعات، نگرش سرمايه‌اي و توسعه‌اي به منابع ارزشمند انساني با تأكيد بر يادگيري جمعي، نهادينه‌سازي فرهنگ نظم، تمركز بر مزيتهاي رقابتي و بهره‌گيري از فناوريهاي پيشرفته و كارآمد، به سوي افق متعالي گام بر مي‌دارد، که در اين راستا مديريت، پشتيباني و نظارت بر 118 نمايندگي خدماتي و 41 نمايندگي فروشگاهي را در 31 استان و 87 شهرستان بر عهده دارد.

مشتريان شركت امكان برخورداري از خدمات امداد شبانه روزي، با استفاده از تلفن 48027(021) "امداد خودروي بهمن" را از طريق 120 خودروي امدادي و خودروبر در سراسر ايران دارا مي باشند.

شركت مزدايدك در مسير تعالي سازماني موفق به كسب گواهينامه تعهد به تعالي در سال 86، تقديرنامه تعالي سازماني در سال 87 و نيز تقديرنامه تعالي منابع انساني در سال 89 گرديده است.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در رابطه با شركت مزدايدك سايت www.bahmanyadak.com قابل دسترسي مي باشد.