سیبا موتور

شرکت سیبا موتور در ابتدا با نام شرکت سرمایه گذاری کاردان امین در تاریـخ ۱۳۸۳/۰۵/۱۱به صورت شـرکت سهامی عـام تحت شماره ۲۲۷۰۳۸ تاسیـس شده است و در تاریـخ۱۳۸۶/۰۳/۱۲طی روزنامه رسمی شماره ۱۸۱۳۴ به شرکت سیبا موتور تغییر نام یافت. در سال۱۳۹۱ بر اسـاس توافقات صورت گرفته ۵۱% سهام شـرکت به گروه بهمن و %۴۹ سهام به گروه تراکتور سازی ایران واگذار گردید. دفتر مرکزی آن واقع در شهر تهران به مساحت تقریبی ۲۰.۰۰۰ متر مربع است که شامل تعمیرگاه مرکزی به وسعت ۲.۰۰۰متر مربع، انبار قطعات یدکی ۴.۰۰۰ متر مربع با کلیه امکانات و تجهیزات تعمیرگاهی مدرن و پارکینگ توقف کشنده ها جهت رفاه حال مشتریان محترم و سایت تولیدی به مساحت ۵۰۰.۰۰۰ متر مربع شامل سالن مونتاژ، انبار های CKD و قطعات تولیدی، انبار محصول، اداره تحویل و.... واقع در مرکز استان آذربایجـان شـرقی،تبـریز می باشد. این شرکت بـا مشـارکت اولیـن و بزرگـترین هلدینـگ خودروسـاز چیـنی و بین المـللی به نام شرکت FAW و با برخورداری از پرسنـل متخصص و مجـرب ، تولیـد و فـروش انحصـاری کشنده هـای تک و جفت محـور، شاسی کامیون و کامیونت ۶تنFAW و کشنده را در ایـران بر عهـده دارد. در حـال حاضر این شرکت با در اختیار داشتن شبکه گسترده نمایندگی در سراسر کشور و راههای مواصلاتی اقدام به تهیه و توزیع قطعات و لوازم یدکی و ارائه خدمـات پس از فـروش محصولات در حـوزه گارانتی و وارانتی می نماید و همچنین به ارائه آموزش های فنی تخصصی به عاملین و نمایندگان شبکه خدمات پس از فروش ، ارائه خدمات امدادی و سیـار در مسیرهای پرتردد خودروهای تجاری اقدام می نماید. شرکت سیبـا موتور در سال ۱۳۹۲موفق به استقـرار نظام مدیریـت کیفیت و اخذ گواهینـامه ایـزو 9001:2008 گردید. این شرکت دارای رتبه برتر در میان تولید کنندگان و ارائه کنندگان خدمات پس از فـروش خـودروهای تجاری بـه تأئید سـازمان بازرسی استاندارد کشور ISQI می باشد.

معرفی محصولات  گالری تصاویر تماس با ما 
معرفی

مقایسه امتیاز نتایج کسب شده مربوط به ارزیابی خدمات فروش شرکت‌های عرضه‌ کننده خودرو در سال ۹۹ نشان می‌دهد که در حوزه خودروهای سنگین، شرکت سیبا موتور با یک پله صعود مقام نخست را کسب کرده است. گروه بهمن بیشترین سهم از ساخت داخل خودروهای تجاری را دارد و در این زمینه رضایت مشتریان را کسب کرده که رتبه های برتر خدمات خودروهای سنگین کشور به سیبا موتور اختصاص دارد. سیبا موتور با در اختیار داشتن شبکه گسترده نمایندگی در سراسر کشور اقدام به ارائه خدمـات فروش و پس از فـروش محصولات کرده است و در سال ۹۸ بـه گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) به مقام سوم خدمات پس از فروش و مقام دوم خدمات فروش در بین خـودروهای تجاری دست یافت. از برنامه های آینده سیبا موتور می توان به افزایش تنوع سبد محصولات اشاره کرد. کامیونت۶ تن که مدل تایگر وی شرکت سیبا موتور به حساب می آید اولین کامیونت چینی تولید داخل محسوب می شود که سه ستاره کیفی را کسب کرده است. شرکت سیبا موتور همچنین به تولید کامیون ۸ تن تایگر وی اقدام کرد ضمن اینکه تولید کشنده های تک و جفت محور را در سبد محصولات خود دارد این در حالی است که کامیون ۲۶ تن CA3250 نیز جز محصولات این شرکت بشمار می آید. همچنین کشنده تک محور CA4180 ، کشنده جفت محور CA4250 بعدها به محصولات این شرکت افزوده شد ضمن اینکه دو محصول کشنده تک محور J6-460 و کشنده تک محور J6P-550 در سال 1401 در سبد محصولات شرکت سیبا موتور قرار گرفت. 

اخبار و رویداد ها

با جدیدترین گروه بهمن به روز باشید
آدرس  دفتر فروش مرکزی: تهران، کیلومتر ۱۳ جاده مخصوص کرج،  پلاک ۲۷۹ ، کد پستی:  ۳۹۷۱۱ -۱۳۹۹۹                                                                             تعمیرگاه مرکزی: تهران، کیلومتر ۱۷ جاده مخصوص کرج، خیابان دارو پخش، پلاک ۱۷.  
راههای ارتباطی :مرکز تماس: ۴۸۰۸۱- ۰۲۱تلفن تعمیرگاه مرکزی: تلفن: ۴۴۹۸۲۹۱۸ - ۰۲۱ و ۴۸۰۸۱۷۵۵ -۰۲۱ و ۴۸۰۸۱۷۵۳ -۰۲۱ايميل: info@bahman.irدایرکت اینستاگرام : bahmancommercial@
فرم تماس

برای تماس با ما میتوانید از طرق راه های ارتباطی زیر پیام خود را برای ما ارسال نمایید

ارسال نظر