حضور گروه بهمن در دهمین نمایشگاه صنعت حمل و نقل | گروه بهمن

حضور گروه بهمن در دهمین نمایشگاه صنعت حمل و نقل

  • تاريخ انتشار : جمعه 24 شهریور 1391
حضور گروه بهمن در دهمین نمایشگاه صنعت حمل و نقل

hamlonaghl_mدهمین نمايشگاه بين‌المللي صنعت حمل‌و‌نقل و خدمات شهري از تاریخ 17 لغایت20 شهريور با حضور 170 شرکت داخلی و خارجی از کشورهایی چون آلمان، فرانسه، ایتالیا، سوئد، سوئیس، جمهوری چک و چین در 5 سالن نمایشگاهی و مساحتی بالغ بر 000/15 مترمربع فضای نمایشگاهی برگزار شد و شرکت‌کنندگان در دو بخش حمل ونقل عمومی و خدمات شهری آخرین دستاوردها و فن‌آوری‌های علمی و صنعتی خود را در زمینه‌های ناوگان حمل‌ونقل عمومی، خودروهای سنگین، خودروهای تجاری، صنایع ریلی و تجهیزات وابسته، تجهیزات ترافیک، جایگاه‌های سوخت‌رسانی و تجهیزات مورد نیاز و... به نمایش گذاشتند.

گروه بهمن هم با شرکت‌های بهمن دیزل، بهمن موتور، کاربری‌سازی، سیباموتور و ایران‌دوچرخ با ارائه‌ي چند محصول جدید در این نمایشگاه حضور یافت.

کامیون 18 تن FVR محصول جدید شرکت بهمن دیزل محسوب می شود که در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار گرفت. همچنين کامیونت‌های ایسوزو مدل NKR 2/5 تن و NPR 6 تن از دیگر محصولاتی بود که در این نمایشگاه ارائه شد كه از قدرت مانور و کاربری بالایی برخوردار هستند. این محصولات که با کمک شرکت کاربری سازی به صورت  کامیونت کمپرسی، جرثقیل، کامیونت حمل زباله، جدول شوی، اتاق های باری سقف فلزی و چادری عرضه شده قابلیت استفاده در حمل و نقل مواد غذایی، نصب تجهیزات زباله پرس کن، خدمات آتش نشانی و... را دارند.

از كاربري‌هاي جدید شرکت کاربری‌سازی به مواردی چون ماشين آتش‌نشاني، كمپرسي، كانكس ايزوله، کامیونت مسقف فلزی نیمه‌باری و تعمیرگاه سیار فلزی مسقف می‌توان اشاره کرد که در این غرفه به نمایش درآمد.

کشنده‌ي J6 محصول جدید دیگری است که شرکت سیبا موتور در این نمایشگاه معرفی کرد. از جمله وي‍‍‍ژگي‌هاي اين كشنده مي‌توان به قواي محركه‌ي قدرتمند 420 اسب بخار مجهز به اينتركولر، گيربكس آلماني، عايق حرارتي و صوتي، نمايشگر ديجيتال اطلاعات خودرو، سيستم تعليق فنر بادي و... اشاره كرد.

namayeshgah_1namayeshgah_2

محصول جديد شركت ايران‌دوچرخ دوچرخه‌ي برقي در دو مدل ثابت و تاشو در 3 حالت كاملاً برقي، نيمه‌برقي، و منحصراً دوچرخه بود. داشتن باتري ليتيومي با زمان نگهداري شارژ 4 تا 6 ساعت، بدنه‌ي آلومينيومي به وزن 25 كيلوگرم از جمله ويژگي‌هاي اين دوچرخه است.

موتورسيكلت چهارچرخ ATV250، موتور پلیس و موتور V6 از ديگر محصولات اين شركت بود.

شركت بهمن‌موتور هم با محصول جديد ميني‌تراك با قابليت حمل يك تن بار در نمايشگاه حضور داشت.

شركت پارس‌بوشونگ هم نماينده‌ي محصولاتي نظير كاميون دوديفرانسيل رِكستِر، جاروب PS50، جاروب‌های خیابانی Pony و S3 و... بود.