دومین نمایندگی رسمی بهمن موتور در قم آغاز به کار کرد | گروه بهمن

دومین نمایندگی رسمی بهمن موتور در قم آغاز به کار کرد

  • تاريخ انتشار : سه شنبه 23 شهریور 1400
دومین نمایندگی رسمی بهمن موتور در قم آغاز به کار کرد

گروه بهمن به منظور گسترش سطح خدمت رساني به مشتريان، عاملیت کد 1453 شرکت بهمن موتور به مدیریت آقای سید حسین میری را در شهر قم افتتاح کرد و هم اکنون کلیه خدمات فروش و خدمات پس از فروش در این عاملیت خدمت مشتریان عرضه می شود.
حسین میری مدیر و صاحب امتیاز عاملیت مجاز کد 1453 بهمن موتور در توضیح خدمات ارائه شده در عاملیت قم گفت: شروع به کار عاملیت و فرآیند پذیرش مشتریان در فروش و خدمات پس از فروش از دهم مرداد ماه امسال آغاز شد و در حوزه فروش خودروهایی مانند کارا تک کابین و دو کابین و وانت کاپرا عرضه می شود.
مدیر و صاحب امتیاز عاملیت مجاز بهمن موتور در شهر قم افزود: در بخش خدمات پس از فروش عاملیت آمادگی ارائه خدمات به کلیه محصولات بهمن موتور از جمله بسترن، دیگنیتی، فیدلیتی و کارا را دارد. 
حسین میری با تاکید بر رعایت تمام اصول استاندارد سازی در عاملیت قم گفت: در حال حاضر هشت پرسنل در نمایندگی مشغول به کار هستند و تمام دوره های تخصصی در حوزه خودرو را پشت سر گذاشته اند. از آن جا که گروه بهمن به ارائه خدمات متمایز تاکید دارد، با دارا بودن تکنسین های مجرب سعی در ارائه خدمات مطلوب در حوزه فروش و خدمات پس از فروش داریم.
میری با اشاره به آن که قم شهر توریستی و مذهبی است، اظهار داشت: در بخش خدمات امداد سیار تمام امکانات و تجهیزات مورد نیاز برای ارائه خدمات از طریق امداد فراهم شده است و انشاالله از هفته آینده خدمات سیار راه اندازی خواهد شد.
گفتنی است هموطنان ساكن شهر قم مي‌توانند جهت دريافت خدمات، به نشاني خیابان امام زاده ابراهیم، بین کوچه هفدهم و نوزدهم، پلاک445 مراجعه كنند و يا از طريق وبسایت گروه بهمن به نشاني www.bahman.ir نسبت به دريافت نوبت اينترنتي اقدام نمايند.