وبینار آموزشی شرکت بهمن موتور با حضور مدیران ارشد وزارت جهاد کشاورزی برگزار شد | گروه بهمن

وبینار آموزشی شرکت بهمن موتور با حضور مدیران ارشد وزارت جهاد کشاورزی برگزار شد

  • تاريخ انتشار : پنجشنبه 3 مهر 1399
وبینار آموزشی شرکت بهمن موتور با حضور مدیران ارشد وزارت جهاد کشاورزی برگزار شد

گروه بهمن در راستای همکاری با وزارت جهاد کشاورزی، دوره آموزشی برای آشنایی با خودروهای خریداری شده این وزارت برگزار کرد.
گروه بهمن ضمن همکاری با وزارت جهاد کشاورزی به منظور کسب آگاهی مدیران ارشد از خودروها و نحوه خدمات دهی به آنها دوره آموزشی به صورت حضوری و بر خط برگزار کرد.
در  ابتدای این جلسه محمد ضرابیان مدیرعامل شرکت بهمن موتور با اشاره به قدمت 60 ساله گروه بهمن در عرصه صنعت خودروسازی کشور گفت: گروه بهمن در همه زمان توجه ویژه به تعامل سازنده با مشتریان دارد. جهاد کشاورزی از مشتریان قدیمی ما و باعث افتخار است که از محصولات ما استفاده می کنند.
ضرابیان با اشاره به اینکه جهاد کشاورزی برای فعالیت های لجستیکی خود از محصولات دو دیفرانسیل و وانت های تولیدی بهمن موتور استفاده می کند، اظهار کرد: ما رد مجموعه بهمن به مشتری مداری اعتقاد و باور داریم و تلاشمان در راستای پوشش کامل نیاز مشتری است، به همین منظور از وزارت کشاورزی تقاضا داریم کاربری های مورد نیاز خود را اعلام کنند تا محصولاتمان را تکمیل کنیم و نیاز این جهاد را مرتفع سازیم.
مدیرعامل شرکت بهمن موتور با تاکید بر امر آموزش گفت: شعار ما مراقبت و تعامل مداوم با مصرف کننده ها است.
در ادامه جلسه امیر میرمنصف معاون فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن با اشاره به اینکه حفظ منابع کشور در گرو آموزش است، گفت: به عنوان تولید کننده خودرو یکی از رسالت ما تولید خودروی با کیفیت و مطابق با استاندارد آلایندگی است.
میرمنصف با اشاره به اینکه محصولات گروه بهمن دارای بالاترین سطوح کیفی و سطح آلایندگی است، اظهار کرد: اولین خودروسازی هستیم که با مشارکت شرکت تیوان، از سال آینده موتورهای کم مصرف و پرقدرت یورو 6 مطابق با استانداردهای آلایندگی با ظرفیت بالا تولید می کنیم.
سپس امیررضا توکلی مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت جهاد کشاورزی به عنوان نماینده ای از این جهاد با اشاره به اینکه فعالیت در وزارت کشاورزی به دلیل تامین غذای مردم کار ارزشمندی است، تصریح کرد: امروز در شرایط تحریم ها تنها بخشی که خوش درخشیده، بخش کشاورزی است.
مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت جهاد کشاورزی با اشاره اینکه آموزش خودروهای تحویلی به مدیران ارشد وزارت کشاورزی کار بسیار ارزشمندی است، گفت: آگاهی از ویژگی های خودروهای عملیاتی بسیار مهم است، چرا که خودروهای خریداری شده از گروه بهمن بعضا در محل های صعب العبور برای آموزش کشاورزان استفاده می کنیم.
توکلی در آخر از تلاش های پرسنل و مدیران ارشد وزارت کشاورزی و بهمن موتور تقدیر به عمل آورد. 
پس از جلسه آموزشی و آشنایی مدیران از نحوه عملکرد خودروهای تولیدی، برای تکمیل آموزش از خطوط تولید بهمن موتور بازدید کردند.