پیام تبریک مدیرعامل گروه بهمن | گروه بهمن
به مناسبت فرارسیدن نوروز؛

پیام تبریک مدیرعامل گروه بهمن

  • تاريخ انتشار : جمعه 1 فروردین 1399
پیام تبریک مدیرعامل گروه بهمن

بسم اللّه الرحمن الرحیم


بهار رستاخیز طبیعت، پیام آور زندگی و جاری شدن حیات در پیکره ی زمین است و بی شک این تغییر شگفت انگیز هر انسان آگاهی را به فکر می اندازد تا در خلقت آسمان و زمین و کردگار هوشمندی که خالق این همه زیبایی است، تدبر و اندیشه کند. حمد و سپاس سزاوار آفریدگار یکتاست که بار دیگر با شروع بهاری جدید، برگ دیگری از نعمات بی کرانش را به روی ما گشود.
فرا رسیدن سال نو اگر چه پایانی است بر یک سال تلاش صادقانه شما عزیزان، اما سرآغازی است بر یک سال کوشش و خدمتی دیگر؛ سالی که باید با توکل الهی و بهره گیری از تجربیات و دانش روز دست در دست یکدیگر، کمر به همت عالی بسته و همراه با امید به فردایی بهتر بر تلاش خویش بیافزاییم.
فرارسیدن سال جدید و عید باستانی نوروز را که بشارت از تحول احوال و تقلب دل ها و بصیرت ها را نوید می دهد، به شما همکاران محترم تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال آرزومندم که سال 1399، سالی سرشار از سلامتی، شادمانی و موفقیت برای همگان باشد. بر خود لازم می دانم از زحمات ارزشمند همه ی نیروهای خدوم این سازمان در سال گذشته قدردانی نمایم و امید است در سایه باری التعالی با همت یکدیگر گام های موثر در عرصه صنعت خودروسازی کشور برداریم.

پیروز و موفق باشید

یوسف الهی شکیب

مدیرعامل گروه بهمن